Sprzedaż mieszkań: 606 142 901
Zapytania ofertowe: 503 999 806

risto-bud@wp.pl

W Sprzedaży

  • Malownicze Tarasy

Osiedle Victoria

 

 

Osiedle Victoria to kameralna inwestycja, położona przy ulicy Władysława Natansona, w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Biały.

Na całość inwestycji składało się 14 funkcjonalnych mieszkań: jedno i dwupoziomowych, zlokalizowanych w ośmiu, trzykondygnacyjnych budynkach. Metraż naszych mieszkań wynosił od 67m² do 134m².Każde z mieszkań dodatkowo posiadało duże i przestronne balkony lub tarasy.

Dopełnieniem nowoczesnej i oryginalnej architektonicznie oferty były miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Lokalizacja osiedla jest uprzywilejowana komunikacyjnie dzięki biegnącym linią autobusowym (137,164,267,287,503,610) , a także możliwości dogodnego dojazdu samochodem, zarówno do ścisłego centrum miasta (4,5km) jak i drogi krajowej nr 7 (1km)

W pobliżu Osiedla Victoria znajduje się wiele obiektów rekreacyjnych i kulturowych, takich jak: Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, klub kultury „VADEMECUM”, basen Clepardia, Ogródki jordanowskie, park w Witkowicach, Park im. Tadeusza Kościuszki

Położenie inwestycji, atrakcyjne ceny, interesujący projekt oraz planowana inwestycja linii szybkiego tramwaju  sprawiły, że nasza oferta szybko znalazła uznanie wśród nowych właścicieli! Inwestycja Osiedle Victoria została wybudowana i oddana do użytku w 3 kw. 2016 roku.

LOKALIZACJA: Osiedle Victoria